Diskuzní fórum ŠK Staré Město

Gens una sumus
ŠK Staré Město

Nejste přihlášen(a)

Pravidla fóra

Administrátor/moderátor se pokusí smazat nebo upravit jakýkoliv příspěvek odporující pravidlům fóra tak rychle jak jen to je možné. Přesto je nemožné prohlédnout každý příspěvek. Vezměte prosím na vědomí, že všechny příspěvky do tohoto fóra vyjadřují názory a přesvědčení autora příspěvku a ne administrátora/moderátora (mimo jeho vlastních příspěvků) a proto za ni nemůže být zodpovědný.

Souhlasíte s tím, že nebudete zasílat hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat platné zákony ČR a dobré mravy. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a trvalé vyhoštění z fóra a informování vašeho ISP (poskytovatele připojení). U všech příspěvků je evidována IP adresa odesílatele pro vynucení výše uvedených podmínek.

Souhlasíte, že administrátor a jím určení moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma nebo příspěvek v případě, že zjistí jakékoliv porušení výše uvedených podmínek. Dále souhlasíte s uložením Vámi uvedených příspěvků a informací v databázi.

Toto fórum používá tzv. cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookie neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. Emailová adresa, kterou uvedete při registraci, slouží pouze k potvrzení této registrace a zasílání nového hesla, pokud aktuální zapomenete. Emailová adresa nebude zveřejněna ve Vašem profilu, pokud toto výslovně neumožníte vlastním nastavením. Emailová adresa nebude poskytnuta třetí straně.

Je zakázáno provádět vícenásobné registrace stejné osoby.

Kliknutím na Registraci vyslovujte souhlas s výše uvedenými podmínkami.

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB