Novinky
  1. Úspěšné MČR mládeže!
  2. Zakončení sezóny
  3. Klíčníci během prázdnin
  4. Červnové GP v Malenovicích a Starém Městě
  5. CESTA KE ZLATU!

Jsme velmi potěšeni velkým zájmem dětí a mládeže o členství v našem klubu.

Komise mládeže ŠK Staré Město

Antonín Macháček
předseda
Vlastimil Babula
člen
David Kaňovský
člen
Petr Lapčík
člen
Antonín Horsák
člen

Úspěšní mládežníci

Dobeš Vojtěch
nar. 1996
Fusková Martina
nar. 1996
Fusek Lukáš
nar. 1993
Húsek Martin
nar. 1999
Mrkus František
nar. 2000
Nekarda Jan
nar. 2000
Stuchlý Ondřej
nar. 1999
Štefaník Richard
nar. 1998
Sedlačík Martin
nar. 1996
Zelnitius Albert
nar. 2001

Rozvrhy tréninků

Skupina A

individuální tréninky, vede V. Babula, Z. Hráček, J. Worek a D. Kaňovský

Skupina B
úterý  16.30–18.30
trenérka: Joanna Worek
Skupina C
úterý  16.30–18.30
trenér: Antonín Horsák
Skupina D
středa  16.30–18.00
trenér: Alexandr Skalský
Skupina E
čtvrtek 16.30–18.00
trenér: Vlastimil Babula jr.
Skupina F
pondělí:  16.30–18.00
trenérky: Milana Lapčíková a Marie Vaňková
Skupina G
pátek  17.00–19.00
trenéři: Petr Lapčík a Antonín Macháček
hrací treninky napříč skupinami

Otázky a odpovědi

Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, datum narození a bydliště zájemce o členství a kontakt na rodiče (e-mail a telefon). Přihlášku si můžete stáhnout zde.

Přihlášky do oddílu mládeže adresujte, prosím, Petru Lapčíkovi nebo a Antonínu Macháčkovi (Pulo.T@seznam.cz, +420 606 837 860).

Soutěže

Úspěchy mládeže – jednotlivci

Plát Vojtěch
2.místo ME, mistr ČR
Fusková Martina
mistryně ČR, účastnice ME, MS
Dobeš Vojtěch
ME družstev, medailista MČR
Mrkus František
mistr ČR, účastník ME
Ambrožová Lucie
mistryně ČR, účastnice ME, MS
Skalský Alexandr
mistr ČR, vicemistr ČR juniorů, účastník MS
Delgerdalai Bayarjavkhlan
mistr ČR
Babula Vlastimil jr.
několikanásobný medailista MČR

Úspěchy mládeže – družstva

St. Město "A"
3. místo (2014) na MČR družstev starších žáků
St. Město "A"
2. místo (2010) na MČR družstev mladších žáků
St. Město "A"
3. místo (2009) na MČR družstev mladších žáků
St. Město "A"
3. místo (2016) v Extralize mladšího dorostu
St. Město "A"
3. místo (2015) v Extralize mladšího dorostu
St. Město "A"
2. místo (2020) na MČR družstev juniorů v rapidu
St. Město "A"
3. místo (2016) na MČR družstev juniorů v rapidu

Partneři mládeže

Seznam mládeže – hráči do 20 let

Babula Matěj
nar. 2009
Babula Tomáš
nar. 2011
Babula Vlastimil
nar. 2006
Bažantová Adéla
nar. 2011
Delgerdalai Bayarjavkhlan
nar. 2010
Dula David
nar. 2009
Fuglík Lukáš
nar. 2010
Chauvin Leon
nar. 2009
Chauvin Simon
nar. 2012
Koběrský Matyáš
nar. 2014
Koběrský Petr
nar. 2012
Kunovjánek Alex
nar. 2014
Kunovjánek Maxmilián
nar. 2012
Lapčík Roman
nar. 2003
Lukáš Vojtěch
nar. 2005
Lukaštík Ondřej
nar. 2010
Macháček Lukáš
nar. 2003
Matušinec Vojtěch
nar. 2009
Mikulka Šimon
nar. 2010
Paulec Jakub
nar. 2011
Procházka Eduard
nar. 2009
Procházka Rostislav
nar. 2007
Skalský Alexandr
nar. 2002
Sluková Barbora
nar. 2010
Spáčilová Klára
nar. 2007
Stará Zuzana
nar. 2011
Starý Šimon
nar. 2008
Stodůlka Ondřej
nar. 2010
Štěpánek Filip
nar. 2010
Švanda Ondřej
nar. 2003
Taťak Jakub
nar. 2009
Trubačíková Marie
nar. 2016
Tserenpagma Oynbileg
nar. 2012
Uhříček Kryštof
nar. 2011
Vávra Jan
nar. 2006
Vylíčil Adam
nar. 2005