Členové

Národní ELO k:
5.5.2016

FIDE ELO k:
1.8.2016

Pouze aktivní členové.
F.R je FIDE rapid ELO, F.B je FIDE bleskové ELO. Kliknutím na záhlaví je možné tabulku přetřídit.
Sloupce "Rozdíl" vyjadřují nárust nebo pokles vzhledem k minulému ELO.

Pokud zde chybí Vaše fotografie, nebo chcete vystavit jinou, kontaktujte webmastera.

ČLENOVÉ ŠK STARÉ MĚSTO NEREGISTROVANÍ V ŠSČR

  1. Šárka Fusková
  2. Pavel Fusek

ČLENOVÉ ŠK STARÉ MĚSTO REGISTROVANÍ V ŠSČR

Počet aktivních členů: 93

JménoN.ELOF.ELORB+-N+-F
Ambrozova Lucie1749186200039
Babula Matej100000000
Babula Vlastimil1504135900046
Bartosik Petr 157300000
Bazant Petr 232023380000
Bazant Petr 225522590000
Blaha Bohuslav 177018190000
Blaha Petr 203920260000
Blumelova Zdenka196419851953206900
Burda Josef 184718330000
Capek Robin108700000
Cerny Antonin 156000000
Chybik Filip100000000
Chybik Jakub108300000
Dlouhy Krystof108700000
Dobes Vojtech 221622202092208700
Dobesova Vera 100000000
Dvoulety Pavel 211821180000
Foltynek Stanislav132311530000
Fusek Lukas 206520400000
Habanik Jiri 172000000
Hampala Martin100000000
Hlavacek Vladimir170300000
Hliva Tomas194100000
Holecek Dominik119700000
Horsak Antonin 187400000
Horsak Jan 210020872068000
Hulka Martin151400000
Husek Martin21432089020530-106
Husek Pavel100000000
Jaksik Denis100000000
Jungman Petr164500000
Katrnak Michal111300000
Kobersky Petr119900000
Kolacny David143814490144300
Krca Milan 197919640204900
Lapcik Petr 148800000
Lapcik Roman1279126600018
Lapcik Vaclav 175117600000
Lessy Tomas 168516770000
Lukas Vojtech13451148000-20
Lukastik David 183218540000
Machacek Antonin127412630000
Machacek Lukas 1541159700096
Machulka Jan100000000
Marek Jiri 180918060180600
Marsalek David100000000
Mikulastik Jiri 166900000
Mostek Frantisek173917410000
Mrkus Frantisek 195520070000
Nekarda Jan 165115880000
Nekarda Tomas 100000000
Otradovec Tomas 151314770157200
Pikner Jindrich 137915160000
Pilusa Antonin166000000
Potykova Adela100000000
Pribyl Tomas 152900000
Prochazka Eduard100000000
Prochazka Rostislav100000000
Pukl Rostislav197719510000
Rachunek Martin 202020080000
Rachunek Milan 196119360000
Sedlacik Martin 182018060000
Shanel Jaroslav 213221392121000
Sipek Stepan100000000
Skalsky Alexandr1960207600083
Smid Jan 193619490000
Smid Jan 188018890000
Spacilova Katerina100000000
Spacilova Klara100000000
Staufcik Michal 200820150000
Staufcik Robert 211521210000
Stefanik Petr164316230000
Stefanik Richard 179618580000
Stoklasek Ondrej133300000
Stuchly Ondrej 204220390000
Stuchly Radim 192619360000
Studeny Radovan 202820690000
Trubacik Josef 189618960000
Trubacik Pavel156100000
Trubacik Zbynek 162400000
Vankova Marie129111620000
Vaskovych Martin100000000
Vaskovych Patrik155900000
Vavra Antonin 194319401883195900
Vavra Jan13621347000-36
Vavra Jan100000000
Vavruska Antonin 210421002085217500
Vrana Frantisek 217622002311222900
Vsetulova Viktorie139713660000
Zacek Dominik110000000
Zelnitius Albert134214830000
Zpevakova Jana 203820872130207100